Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  290,70 zł , zmiana od tamtej pory: 8,29%

Re: Co z tą rekomędacją? Ubrali mnie na górce w ciepłe ubrania z DINO :(

Zgłoś do moderatora
słyszę to od 50zł że jest przewartościowane, Dino nigdy nie było tanie na gpw . Tylko na gpw mało jest spółek co tak ogromnie się rozwija zwiększając przychody i zyski ogromnie. Taki przykład w 2016 r dino miało zysk netto 151baniek dziś w najgorszym kwartale dla handlu czyli 1k zarabia netto 191baniek. To pytanie ile będzie za np.2 lata???/ Jeśli komuś drogo to niech nie kupuje akcji jest tyle spółek do wyboru na gpw

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DINOPL 1,81% 314,80 2022-06-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.