Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,60 zł , zmiana od tamtej pory: -0,54%

Re: Co z raportem rocznym?

Zgłoś do moderatora
Kuchcik - Myślę, że rozgrywka trwa. Powiem tylko to co mi się wydaje, a wydaje mi się, że ktoś sobie siedzi po obu stronach arkusza i zależało temu komuś na zbiciu kursu i przetestowanie wsparcia na 18 zł. Widziałem dzisiaj parę np. "migających" zleceń po lewej na duży wolumen (2-3k), wystawianie zleceń w tej samej chwili po obu stronach to ostatnio standard, jakiś komputer "chodzi" i robi jakąś robotę.
Firmę i fundamenty znam, więc jestem spokojny i czekam na wzrosty trzymając swoje akcje.
PS. Przetestowanie wsparcia na 18 zł technicznie było możliwe, Squaber o tym wspominał, ale to "mocne" wsparcie i widać jak jest dobrze bronione. Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KBJ 0,54% 18,50 2021-06-18 16:41:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.