Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,76 zł , zmiana od tamtej pory: 827,54%

Re: Co z projektem globalnych faktur?

Zgłoś do moderatora
Co prawda wyniki gorsze r/r, ale i tak uważam że widać postęp w stosunku do dwóch ostatnich kwartałów. Przychody rosną i zysk netto nie jest taki zły jakby się mogło wydawać. Za 2Q są to 374 tysiące czyli 27,5% mniej r/r ale rok temu nie było kosztów OctoCRM. Zakładając, że teraz było to ok. 160k (w dwóch wcześniejszych kwartałach było 140k i 170k) to porównywalny wynik wyniósłby 534k, czyli lepiej r/r. Jak ten projekt zacznie zapewniać przychody to rentowność powinna się podnieść.
I jeszcze sprawa dywidendy-zysk na jedną akcję wyniósł 5,8 grosza więc myślę że dadzą 3 (może 4) grosze zaliczki.
Spółka fajna do trzymania co najmniej do końca 2019 roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA 0,39% 25,60 2024-02-23 16:49:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.