Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,32 zł , zmiana od tamtej pory: -15,41%

Re: Co wy tu robicie w takiej cenie ? zła sytuacja finansowa to fakt

Zgłoś do moderatora
Po co coś takiego jest na NC ? równie dobrze mogli by zrobić ładowarki do aut z kartonów odpowiednio pomalować zainstalować odpowiednie błyskające diodami oczko postawić te kartony gdzieś przy dużym markiecie i wam puścić film w YouTube brali byście jak świerze bułki windując cenę do 100 zl ? no tak jak tak i na to czekacie to brawo ale gdzie są fundamenty :)))) jajka jak berety jak w coś takiego można pakować kasę ? jak widać sporo was tu wisi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
01CYBATON 0,00% 4,50 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.