Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Co wiedzą ex prezesi ?

Zgłoś do moderatora
Żadne klauzule tajności nie obowiązują jeśli chodzi o łamania prawa lub działanie na szkodę spółki lub akcjonariuszy mniejszościowych. Jeśli wiedzą coś na ten temat powinni o tym powiedzieć głośno i skierować sprawę do prokuratury, a nie uciekać po paru miesiąca jak nędzne szczury i zostawiać wszystkich akcjonariuszy, którzy wiązali jeszcze jakieś nadzieje z ich mianowaniem na lodzie. To tak samo wstrętni ludzie jak ta przebrzydła krowa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLCOLORIT 0,05% 1,94 2023-10-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.