Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,84 zł , zmiana od tamtej pory: 9,59%

Re: Co wie pani Anna.

Zgłoś do moderatora
A może brak jest gotówki w firmie i Morluk sprzedaje akcje, żeby wspomóc finansowo działalność Adiuvo. Gdy brak sukcesów, to co raz trudniej znaleźć frajerów, którzy pożyczą kasę, albo kupią akcje z nowej emisji. Być może był to przemyślany deal: kupno akcji przez prezeskę i pomoc spółce w zamian za stanowisko w zarządzie dla kolejnego Babloka.
  • Co wie pani Anna. Autor: ~Adam
  • Re: Co wie pani Anna. Autor: ~1234

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ADIUVO 0,00% 6,40 2020-02-19 09:55:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.