Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,18 zł , zmiana od tamtej pory: -21,45%

Re: Co tutaj sie odjaniepawla

Zgłoś do moderatora
CRC nie jest w trendzie spadkowym, ani wzrostowym. Strukturalnie jest w ruchu bocznym w przedziale 6.00 - 8.70. Dopiero akceptacja ceny powyżej górnej wartości może doprowadzić do wybicia pierwszej nogi trendu wzrostowego Pojawiło się zainteresowanie CRC na rynku rumuńskim. Ostatnie obroty kilkadziesiąt tysięcy akcji, jak sądzę rodacy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -1,74% 5,64 2021-10-20 16:29:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.