Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,10 zł , zmiana od tamtej pory: -13,85%

Re: Co tu za wymiana akcjonariatu się odwala?

Zgłoś do moderatora
Skoro takie proste, to cię oświece:
Z zysków zatrzymanych ok 166mln odejmij 27mln elementów wbudowanych, odejmij 50mln za ostatni skup i odejmij 7mln straty kapitału z przeliczenia jednostek zagranicznych. Zostaje ponad 80mln co oznacza, że stać ich na ok 2,5mln akcji skupowanych po 30zl. Dodatkowo sprzedali dwie nieruchomości za ok. 140mln, mają 40mln gotówki, 35 mln w inwestycjach mieszkaniowych i dlug do spłacenia łącznie 100 mln. To daje dodatkowe 115 mln z czego na już mogą wyjść do skupu 80 mln, co oznacza, że stać ich na dodatkowe 2,5mln po 30zl. A zaznaczam, że zgodnie z zeszłoroczna uchwała mają w 23 roku skupić jeszcze TYLKO 3,7mln.
To stać ich?
Jakieś dane zakłamałem?
Coś jest niezrozumiałe?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CELTIC 0,00% 7,84 2023-06-05 10:45:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.