Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,81 zł , zmiana od tamtej pory: -17,65%

Re: Co tu taka cisza?

Zgłoś do moderatora
Właściwie to na żadnym. Niedawno kupione, więc cena jest atrakcyjna i odrobienie przez kurs tych dosłownie paru groszy nie będzie stanowiło problemu.

I jestem realistą – to, do jakiego poziomu będę czekał ze sprzedażą, będzie zależało od okoliczności. Przy takiej cenie kupna, i tak zarobię, kwestią jest tylko, ile. A ty możesz sobie pierdzieć bajeczki o wiecznych spadkach, hakach, a nawet i o zjeździe do samego zera w przypadku jeśli raport za I kwartał będzie potwierdzał to, co wcześniej napisałem. ;)

PS. Nie spóźnij się na dobranockę, bo przepłaczesz z zawodu resztę wieczoru. :P

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING 15,00% 0,67 2020-04-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.