Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,69%

Re: co tu sie wyprawia

Zgłoś do moderatora
Kasa, misiu, kasa.

Polimery potrzebują mocnego finansowania. Jest ryzyko, że na rynku nie znajdą chętnych, a wtedy trzeba wielką emisję robić.

Przejściowo kurs mocno spadnie, ale jak będzie emisja z prawem poboru to należy brać za wszystko.

Podobny wariant był rozgrywany 4 lata temu na LTS, po emisji na potrzeby EFRA kurs poszedł z 18->90.

Ja tam biorę wszystko co wydrukują.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY -1,11% 41,08 2019-04-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.