Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,38 zł , zmiana od tamtej pory: -24,76%

Re: Co to za inwestor w Remor? Jakieś typy?

Zgłoś do moderatora
....Jednocześnie Emitent wyjaśnia, że AEP jest podmiotem z Grupy Atlas Ward Polska - jednego z liderów polskiego rynku konstrukcji stalowych. Od 1999 roku Grupa jako generalny wykonawca przeprowadziła kilkaset realizacji obiektów logistycznych, magazynowych, produkcyjnych, biurowych, handlowo – usługowych i innych.

AEP prowadzi kompleksowe wykonawstwo farm fotowoltaicznych od etapu pozyskania gruntu, poprzez development projektu, aż po budowę i oddanie instalacji do użytkowania. Obecnie AEP pracuje nad inwestycjami fotowoltaicznymi o mocy 400 MW na własny rachunek, a w najbliższym czasie przystąpi do kolejnych realizacji na zabezpieczonych gruntach. Docelowo AEP planuje dostarczać klientom i partnerom kompleksowe rozwiązania OZE, wyposażone w technologie przetwarzania i składowania energii, w tym technologie wodorowe....

Zobacz sobie Atlas Ward ,
potencjał wzrostu przychodów może być kilkusetprocentowy ....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMORSOL -0,41% 4,80 2021-09-23 15:30:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.