Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,30 zł , zmiana od tamtej pory: -22,22%

Re: Co to za inwestor w Remor? Jakieś typy?

Zgłoś do moderatora
Czy Ja dobrze widzę 400MW ?
niech będzie nawet połowa to już daje przychody na poziomie kilkuset milionów przy GW + do tego co robi samo RSP ,
zakładam że w takim wypadku RSP jest wstanie być w pierwszej 3 OZE w Polsce
Atlas Ward tego chyba nie trzeba prezentować :)
https://atlasward.pl/?gclid=EAIaIQobChMIvY74gbTC8QIVlgWiAx3YUAj7EAAYASAAEgJNd_D_BwE

...Jednocześnie Emitent wyjaśnia, że AEP jest podmiotem z Grupy Atlas Ward Polska - jednego z liderów polskiego rynku konstrukcji stalowych. Od 1999 roku Grupa jako generalny wykonawca przeprowadziła kilkaset realizacji obiektów logistycznych, magazynowych, produkcyjnych, biurowych, handlowo – usługowych i innych.

AEP prowadzi kompleksowe wykonawstwo farm fotowoltaicznych od etapu pozyskania gruntu, poprzez development projektu, aż po budowę i oddanie instalacji do użytkowania. Obecnie AEP pracuje nad inwestycjami fotowoltaicznymi o mocy 400 MW na własny rachunek, a w najbliższym czasie przystąpi do kolejnych realizacji na zabezpieczonych gruntach. Docelowo AEP planuje dostarczać klientom i partnerom kompleksowe rozwiązania OZE, wyposażone w technologie przetwarzania i składowania energii, w tym technologie wodorowe.

Zawiązana relacja Spółki i AEP ma charakter strategiczny i długookresowy, a jej celem jest wspólne zbudowanie wartości Spółki i uzyskanie istotnego miejsca na polskim rynku OZE.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMORSOL 2,08% 4,90 2021-09-24 16:39:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.