Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,28 zł , zmiana od tamtej pory: 19,11%

Re: Co to wszyscy na wakacje wyjechali ?

Zgłoś do moderatora
Nie ma żadnych bloków, tylko brak kupujących. Sam kapitałem 20k dobierając podbiłem kurs kilka dni temu o jakieś 3 proc. Problemem jest znikome zainteresowanie spółką. Spokojnke i to się zmieni. Kto ma kasę i czas niech dobiera, do końca roku będziemy bliżej 10 niż dalej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN -0,66% 7,48 2021-09-24 16:46:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.