Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,70 zł , zmiana od tamtej pory: -34,64%

Re: Co to była za zwała przed chwilą ?

Zgłoś do moderatora
Albo jakiś insider wie o czymś złym albo zagrywka na wywołanie zaniepokojenia . około 20 000 akcji zbiło kurs (pisze o akcjach sprzedanych ponizej 0.7). Pytanie czy będzie teraz lekkie skupowanie i ile bedzie odkupionych ponizej 0.7. Jeśli wyraźnie więcej niż 20 000 to sprawa jasna. Jeśli powrotu do 0.7 nie będzie we wtorek - srodę , to wniosek, ze to nei jest taktyczny manewr tylko lekka ucieczka.

PS. Juz jestesmy na 0.7 z powrotem. Czyli moze ktos na gwałt gotówki potrzebował

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -1,61% 0,46 2023-03-22 16:47:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.