Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,96 zł , zmiana od tamtej pory: -1,15%

Re: Co ten zarząd z kasą zrobi?

Zgłoś do moderatora
Premie to będą za wyniki w tym roku.
Ważne by spółka się rozwijała i zwiększała przychody oraz zyski. W końcu ją ktoś dostrzeże. Czy to Fundusze czy może jakiś większy branżowy gracz. Przyjedzie do M.K & S vel Masło i położy kilka grubych milionów a może i miliard i się dogadają. Wtedy kurs pojedzie jak z Novita było….
Z 35PLN pojechała na 250….

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -0,86% 6,88 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.