Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,68 zł , zmiana od tamtej pory: -18,66%

Re: Co ten Remor tak codziennie rośnie?

Zgłoś do moderatora
Nadchodzi moda na OZE 2.0 więc nie ma co się dziwić, Remor ma stosunkowo niskie C/Z , a poza tym w 1q zysk netto +48% q/q gdzie większość spółek OZE odnotowywała spadki, może też jakieś info o umowie w drodze bo widać jak ładne pakiety znikają po cichu ktoś skubie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMORSOL -5,71% 4,62 2021-10-27 11:54:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.