Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,50 zł , zmiana od tamtej pory: -7,43%

Re: Co takiego się wydarzyło

Zgłoś do moderatora
Stooq naganiał na korektę:

https://stooq.pl/mol/?id=31058

Natomiast dla mnie sytuacja jest oczywista. W ciągu kilku dni, najwyżej dwóch tygodni powinniśmy przebić na stałe opór na 3,65 a następnie w kilka tygodni dotrzeć w okolice 4,50. I tam dopiero się okaże co dalej z Grenevią. Biorąc pod uwagę perspektywy i rozwój spółki, ja celuję w 5,50 do końca 2023 r. oraz w 8,00 zł do końca 2024 r.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRENEVIA 1,09% 3,24 2023-06-02 10:55:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.