Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,50 zł , zmiana od tamtej pory: 22,31%

Re: Co sądzicie o wzrostach?

Zgłoś do moderatora
Dołek na kursie już jest za nami i teraz możemy wracać na szczyty z pierwszego półrocza 2015. Tam mamy opór na 114 zł za walor. W 2015 Ebitda wyniosła 7,9 mln zł, a w 2017 już 10,5 mln, więc jak dla mnie rozsądny kurs jest powyżej ponad 140 zł. Ryzyka rynkowe takie jak mieszkanie 500+ raczej wygasło, a hossa trwa. Ludzie inwestują w mieszkania na wynajem, a Orion ma bogatą ofertę lokali do 60m2. Ciekawe jak będzie z tym tematem na Grzegórzeckiej?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORION 4,61% 7,95 2019-12-06 15:11:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.