Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,90 zł , zmiana od tamtej pory: 15,22%

Re: Co sądzicie o wzrostach?

Zgłoś do moderatora
Albo masz problemy z głową, albo nie wiesz, że animator jest na rynku właśnie po to aby prowokować transakcje. Papier jest namiętnie skupowany i tylko ślepy tego nie widzi. A co to twoich sugestii o manipulacji to ochłoń bo jeszcze ktoś cie poprosi o to czy masz na to dowody i wyjdziesz na osiołka jak się okaże, że te pojedyncze transakcje do animator akcji, czyli dom maklerski. Manipulacje to podać prognozy że coś jest, a potem je odwołać, a tu panie ciekawski wyniki idą do góry od ponad roku i czekać jak tylko kurs odpali. Jak masz konkrety na to dawaj, a jak nie do użyj manipulatora w swoim C330 i dawaj na wsteczny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORION 4,61% 7,95 2019-12-06 15:11:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.