Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,90 zł , zmiana od tamtej pory: 15,94%

Re: Co sądzicie o wzrostach?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-01-09 o godz. 08:43 ~ciekawy napisał(a):
> Zwykly wal i tyle. Podbitka na 69zl zrobiona 8 chyba akcjami. Jak ktos nie ma notowan ciaglych to moze uwierzyc ze jestesmy teraz w tym kanale cenowym ale prawda jest taka ze jestesmy w 61-63 max.
> Usmialem sie jak zobaczylem ze 2 ost tranzakcje z dnia poprzedniego byly po jednej akcji: z 65zl na 67,5zl - jedna akcja, potem z 67 na 69,5 rowniez jedna akcja. Manipulacja 100%

No jak kolega taki ciekawy to powinien się nauczyć rozróżniać obrót faktyczny inwestorów od operacji animatora akcji (domu maklerskiego). Animator może jeszcze jest w zimowym śnie i dla tego handluje po jednej akcji. Za to ryneczek ożył na spółce i to jest oznaka wiosny na kursie. Wiosna to kolego kolor zielony.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORION 1,27% 8,00 2019-12-13 09:03:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.