Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,90 zł , zmiana od tamtej pory: 15,94%

Re: Co sądzicie o wzrostach?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-01-08 o godz. 22:04 ~Krakus napisał(a):
> Od dołka troszku rośnie. Chyba mamy mocny trend wzrostowy potwierdzony obrotami na papierku. Wchodzą grubaski. Ewidentnie dobry sygnał do zakupów. Zima była lekka. Dobra oferta mieszkaniowa. Bank ziemi na jakieś 300 - 400 lokali, albo i więcej...Obstawiam, że wyniki będą niczego sobie.

Obroty znów były wysokie, a wniosek jest mój taki: ktoś sukcesywnie dobiera pakietami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORION 1,27% 8,00 2019-12-13 09:03:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.