Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,40 zł , zmiana od tamtej pory: -12,10%

Re: Co roku nowa linia produkcyjna

A no to może oswieć nas jakie są realia? Ja tylko przytaczam to co wyczytałem w artykułach, i nie są to przekręcone słowa redaktorów którym coś się mogło pomylić tylko oficjalne komunikaty od Saule...gdzie tu naganianie? Wstawiam nowe artykuły bo spora część osób może nie mieć czasu szukać ich samodzielnie. I tak, chcę żeby obroty były większe, rosło zainteresowanie spółką a kapitalizacja poszła na jakieś niebotyczne i nie do pojęcia w dniu dzisiejszym poziomy, bo widzę że jest na to szansa(pierwsza taka spółka w historii gpw! halooooo), i też nie chce na to czekać 10 czy 15 lat, wolałbym nacieszyć się fortuną jeszcze przed emeryturą, natomiast spokojnie posiedzę 2 lata lub dłużej jak trzeba będzie. Ja tu nikogo nie chce ubrać akcjami za 13 zł, bo uważam że spokojnie do 100 dojedziemy a potem może i dużo dalej(jeśli dodruk będzie "ludzki"). Kiedyś pisałem że wszystkie akcje kupowanie w przedziale od 0.1 do 40 zł to jakby dostawianie ich za darmo, i nadal tak uważam z tym że patrząc na ostatnie dni zweryfikuję to chyba na przedział od 0.1 do 50 zł. Strategia na ten tydzień - żadnych kółeczek i nie dać się wyleszczyć. Im bliżej 18.06 tym wiecej będzie bzdurnych tematów zakładanych, a na kursie mogą iść zrzuty(dużo wieksze niż 1500 sztuk) do postraszenia, zwłaszcza w przyszły piątek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -5,22% 10,90 2021-10-27 17:00:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.