Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: 10,00%

Re: Co powinno zrobić OneMore, aby zacząć zarabiać kasę.

Zgłoś do moderatora
Na pewno nie powinno zaglądać tutaj. Na giełdzie jestem dość krótko (ponad 5 lat) i już miałem do czynienia z bankrutami (na szczęście dla mnie, wyszedłem tylko z częściową stratą, a nie zostałem z kwitami). OML może ma jakieś martwiące symptomy, ale gwarantuję wam, że daleko tu do kreski alarmowej, jeśli porównam to do tych prawdziwych bankrutów. Niestety widać też, że ktoś to wszystko zaplanował już dużo wcześniej różnymi tajnymi uzgodnieniami i firma pewnie nie może za dużo powiedzieć, ale ciągle przecież utrzymuje kontakty biznesowe ze swoimi dotychczasowymi partnerami, rekrutuje ludzi i prowadzi kilka projektów równolegle. Czego chcieć więcej od młodego dewelopera, który już zdążył pokazać pazur na rynku?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE 3,77% 5,50 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.