Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,96 zł , zmiana od tamtej pory: 20,77%

Re: Co powinno zrobić OneMore, aby zacząć zarabiać kasę.

Zgłoś do moderatora
fred Ci dobrze napisał, inwestowanie w sieciową wersję pochłonęłoby za dużo funduszy. Przecież ta firma musi na siebie zarabiać, oni nie sa w takiej komfortowej sytuacji, że mogą sobie powiedzieć "wiecie co weźmy zespół i spróbujmy zrobić tryb multiplayer, a jak się nie uda to trudno".

Jak do tej pory, OML poradziło sobie bez "naszej" pomocy i myślę, że nadal jej nie potrzebują. Myślę, że chłopaki mają teraz niesamowicie dużo pracy nad DLC, GR2, CyberSlashem. To, że kurs spada jest wynikiem braku cierpliwości inwestorów. Fajnie było sobie zarobić na premierze GR ale druga taka okazja nie nadarzy się przez najbliższy rok, dwa? Nie sądzę aby informacja o DLC spowodowała nagły wzrost kursu, może raptem parę procent. Cierpliwości życzę :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE 1,87% 5,99 2021-09-16 17:04:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.