Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,95 zł , zmiana od tamtej pory: 8,28%

Re: Co powinno zrobić OneMore, aby zacząć zarabiać kasę.

Zgłoś do moderatora
Jak to co? Powinni jak za pierwszym GR zacisnąć zwieracze i kontynuować. Rozwijać markę, aż stanie się popularna. Wiedźmin też nie zrobił kariery od pierwszej części. Teraz mają fajną bazę pod rozwijanie marki, charakterystycznego bohatera, fajny świat. Nic tylko brnąć przez to bagno.

Osobiście multiplayer traktowałbym jako DLC do drugiej części. Powinni ciąć scope na początku, żeby tylko wydać drugą część na tym samym poziomie co pierwsza, ale z kodem przygotowanym pod multiplayer i większe DLCki. (nie wierzę, że pierwsza część gry ma jakikolwiek kod sensowny do wspierania, branża tak nie działa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE -0,74% 5,36 2021-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.