Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,80 zł , zmiana od tamtej pory: 11,67%

Re: Co powinno zrobić OneMore, aby zacząć zarabiać kasę.

Zgłoś do moderatora
Kreatywności zespołowi akurat nie brakuje, a sukces Ghostrunnera jest częsciowo zasługą "mierzenia sił na zamiary".

Tryb sieciowy to całkowicie inna para kaloszy, który wymaga specjalistów zajmujący się tylko takimi zagadnieniami.

Tutaj mamy bardzo dynamiczną grę akcji, gdzie najmniejszy błąd oznacza porażkę, jak więc niby to miałoby funkcjonować w grze online, gdzie mamy lagi, ludzie posiadają słaby net itp. To byłaby porażka i zainwestowane w to pieniądze równie dobrze można byłoby wywalić do kosza.

Na rynku jest masę sieciowych gier, które wchodzą w esport - stworzenie nowej to nie jest banał na zasadzie dodajmy kilku graczy i nagrodę w turnieju...

Ten pomysł się nigdy nie zdarzy i dobrze, bo skończyłby się totalną porażką.

Niech OML skupi się na tym co potrafi, czyli single playerowych grach akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE -0,74% 5,36 2021-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.