Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,11 zł , zmiana od tamtej pory: -18,48%

Re: Co nas czeka po udanej premierze Dark Moon?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-05 o godz. 10:05 -dareczek- napisał(a):
> Możecie to zobaczyć na żywo patrząc na kurs Icecode po udanej premierze Hard West 2.Jeszcze wczoraj wyzbywali się akcjo a dziś trwa o nie bój.Kapitalizacja wzrosła z 60 mln do 100 mln.Te 60 mln to było też pod żadne dotychczasowe osiągnięcia tylko pod Hard Westa2

Jeśli będzie peak 2500 w Dark Moon to nie sprzedam akjci juju taniej niż 45zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JUJUBEE -7,03% 1,72 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.