Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,00 zł , zmiana od tamtej pory: -4,97%

Re: Co nam chce powiedzieć Warren Buffet ?

Zgłoś do moderatora
Moze tak myslec,ale tez w calym tym dodruku,dzwigniach,On ze swoim majatkiem przestal sie liczyc i kiedys jego wyprzedaze moze uruchomilyby lekka bese,a teraz to juz nie dziala,bo nie ma nic w zamian,nawet takie obligacje dzisiaj nic nie gwarantuja,bo w pierwszym roku niskie oprocentowanie,a za dwa lata to juz sie moze inflacja uspokoic,a do tego czasu strata z 10-20%....Dzieki Rzadzacym,nie tylko naszego Kraju pozostalo tylko krypto i gielda......

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY -3,48% 33,26 2021-06-18 17:03:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.