Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: co myślicie o wynikach?

Zgłoś do moderatora
Tzn?

Z tego co widzę jedynymi ciekawymi pozycjami poza zwykłym obrotem jest:

(z informacji dodatkowej)

Spółka dokonała sprzedaży 62 tys. uprawnień do emisji gazów tj. CO2 (EUA) zaliczanych zgodnie z polityką rachunkowości do wartości niematerialnych i prawnych na rzecz jednostki dominującej envia Miteldutsche Enrgie AG na kwotę 1 844 tys. zł.

(w raporcie, rachunek zysków i strat)
Zysk ze zbycia niefinansowych aktywów trwałych 1 845

Ale to nie jest jednorazowe.

Do tego zaczęli bilansować w zysku dotację - 2 mln, ale do 20 pozostało im jeszcze 18 więc to nie takie jednorazowe (zysk jest bilansowany mimo braku fizycznego przepływu, który może zostanie wykazany po realizacji projektu - nie wiem jak dokładnie wygląda to dofinansowanie).

Niemniej obu tych pozycji spodziewam się jeszcze w przyszłości więc dla mnie nie są jednorazowe.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEDZIN -6,91% 12,80 2020-01-17 16:33:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.