Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: -50,60%

Re: Co myślicie o spółce i cenie akcji?

Zgłoś do moderatora
Jeżeli stopy procentowe w stanach pójdą do góry to kapitał może napłynąć na giełdy naszego regionu.
Dodatkowo giełda w stanach jest 300 do 400 % wyżej niż w 2008 roku a u nas wig 20 miał wówczas 3800 pkt a teraz ma 2100.
To świadczy o tym że kapitalizacja naszych spółek jest bardzo niska. Zobaczcie jaka u nas cena do zysku a jaka w stanach.
Wcześniej czy później musi odbić.
Ta spółka jest szczególnie niedowartościowana nawet jak na obecny rynek.
Obecnie czekamy na jedną spółkę z gamingu która będzie miała spektakularny sukces to reszta też ruszy.
Czy znacie taką spółkę ?
Osobiście liczę na jedną ale nie będę robił reklamy na tym forum.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH 0,41% 2,47 2022-12-01 14:18:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.