Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,69 zł , zmiana od tamtej pory: -46,06%

Re: Co myślicie o spółce i cenie akcji?

Zgłoś do moderatora
Fajna gierka ale już trochę stara ;)

A tak na poważnie to nie ma to już najmniejszego znaczenia, właśnie odpływa 90% kapitału z giełd, z arkuszy kupna została jedna dziesiąta tego co jeszcze było kilka dni temu i niebawem zacznie pierdykny konflikt Rosji z Ukrainą, a po olimpiadzie swoje trzy grosze z pewnością dołożą Chiny które od dawna już się szykują na Tajwan. Tylko potem jeszcze czekać na inwazję Izraela na Iran i wierz mi, nikogo nie będzie interesował Tribe i żadne prezentacje na Steam Festival, o ile ten się w ogóle odbędzie.
Tak więc z pełnym przekonaniem powiem że spółka jest ciekawa i mogłaby być interesująca w innych czasach. Obecny jej kurs jest abstrakcyjnie niski ale z całą pewnoscią będzie jeszcze duuużo niższy. Tak gdzieś o 40 - 60% spokojnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH 2,43% 2,53 2022-12-02 16:28:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.