Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,60 zł , zmiana od tamtej pory: 12,07%

Re: Co myslicie o Excellence podobna branza czy bedze po tyle co KRVI?

Zgłoś do moderatora
To ja wam odpowiem będzie po 12-15 zł za akcję a tenapoje będą hiciorem jak cocacola z dawnych lat :) będzie jazda
Na początku czerwca informowaliśmy na łamach Wirtualnemedia.pl, że spółka Excellence Cannabis SA (spółka zależna Excellence SA) zawarła umowę ze znanym youtuberem Blowkiem. Nowe napoje Hemp Tea niebawem na rynku Teraz jak dowiaduje się portal Wirtualnemedia.pl, że strony Blowka współpraca będzie obejmowała promocję sprzedaży napojów niegazowanych Hemp Tea w puszce. na bazie smakowej mrożonej herbaty, z dużą ilością soków oraz witamin. Napoje przeznaczone dla szerokiego grona konsumentów - od dzieci, przez nastolatków, po dorosłych.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/blowek-hemp-tea-reklama

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.