Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,86 zł , zmiana od tamtej pory: 39,28%

Re:CO MOŻE SIĘ ZMIENIĆ W SPRAWIE TUROWA? CZESI I NIEMCY LUCZĄ NA HIGHTEC

Zgłoś do moderatora
NIEMCY CZESI LUKAJĄ NA HIGH TECH W TECHNOLOGIACH, JESZCZE Z ZAMKU KSIĄŻ. ONI MOGA WYMUSZAĆ, A PREZES WIE LEPIEJ CO MA. PREZES OBLATANY W WYWIADACH TECHNOLOGICZNYCH MOŻNA BY RZEC? ALE "ZA DARMO NIE MA JUŻ NIC". A PREZES ALTERNATYWĘ WIDZI W MUZEACH I WSPIERANIU POLSKOŚCI, NO I DOBRZE, ALE ŻADEN PTAK NA JEDNYM SKRZYDLE FRÓWAŁ NIE BĘDZIE. A TATA PREZESOWI MÓWIŁ I CO PREZES ROBI BEZ TECHNOLOGII ENERGETYCZNYCH? ZABAWA TRWA, ALE WŁADZA WYMYKA SIĘ ZE SKRZYDEŁ, BO CENY BĘDA ROSŁY A ODPOWIEDZI NIE MA ŻADNEJ, OPRUCZ NASTĘPNEJ TABLICY I NA KAŻDEJ ULICY MUZEUM.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 2,72% 10,95 2022-07-01 15:54:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.