Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,45 zł , zmiana od tamtej pory: 44,32%

Re: Co jest nie tak z tą Astartą

Zgłoś do moderatora
Wszystko jest bardzo, bardzo dobrze.
Po prostu kto chce, niech kupuje - nie wiadomo jak długo jeszcze będzie możliwość.
Z innej beczki.
Generowany zysk bezpośredni z produkcji rolnej na posiadanym areale (zbóż, oleistych i białkowych) będzie wynosił w najbliższych latach ok. 1 mld zł/rok. Do tego cukier + mleko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -0,31% 32,40 2023-06-09 10:33:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.