Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,15 zł , zmiana od tamtej pory: 46,95%

Re: Co jest nie tak z tą Astartą

Zgłoś do moderatora
spokojnie to jest spółka na ryzykowną czesc portfela ale jak pójdzie pierwsze info o rozmowach to bedzie można się załapac na pierwsze akcje po 50% widłach, i docelowo 120 jeśli bedzie pokój a ukraina będzie dalej wyceniana jako ryzykowna, a jeśli rosja przegra jeszcze kilka bitew to ukraina po wojnie bedzie wyceniana jako bezpieczna bo prawda jest taka że gdyby przed wojna ruscy znali zdolności ukrainy i determinacje zachodu nigdy nie zdecydowaliby się na tą wojne.

Jeśli chodzi o samą astarte to spółka przez 6 lat uczyła się poprawiać rentownośc i minimalizowac koszty często ucieczką do przodu kredytując się na rozbudowę systemów minimalizujących koszty, redukujących zużycie energii i odświeżając park maszynowy na wydajniejszy, a wszystko przy cenach surowców które doprowadzały do upadku setki firm rocznie. Jeśli wojna zakończy się pomyślnie na co jest co najmniej 50% szans to astarta już nigdy nie zejdzie poniżej 300 mln zysku rocznie , a przy dobrych sezonach bedzie w stanie zblizyać się do miliarda zł netto, słowem stabilna i prawdopodobnie dywidendowa spółka w dodatku typu grow

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,31% 32,55 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.