Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  101,65 zł , zmiana od tamtej pory: -19,21%

Re: Co jest grane?

Zgłoś do moderatora
ja od początku wiedziałem na kogo zagłosuję (a i stary szczur też mi pomógł) , ale po tych wpisach sie jeszcze utwierdziłem w tym przekonaniu,....
widac po PKN Orlen , że inwestorzy się wahają i wolą poczekać ze wzrostami na (kolejną) wygraną partii , która dba j.w. o polską gospodarkę .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN -6,30% 82,12 2019-12-06 17:04:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.