Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,18 zł , zmiana od tamtej pory: -5,66%

Re: CO BĘDZIE W PRZYSZŁYM ROKU

Zgłoś do moderatora
Kilkanaście lat temu po 20 zł kupiłam akcje Opoczna .na giełdzie ,spadły przez rok do 11 zł i też był kurs trzymany jak Stalexporcie .Po dwóch latach kurs zaczął nagle rosnąć nie było żadnych pozytywnych informacji sprzedałam po 22 zł i się cieszyłam że odzyskałam kasę i żałowałam bo za trzy miesiące kiedy kurs urósł do 52 zł CERSANIT ogłosił wezwanie i podskoczył do 61 zł Teraz się nauczyłam i gram na giełdzie długoterminowo .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALEXP 0,17% 3,00 2020-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.