Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,30 zł , zmiana od tamtej pory: -28,77%

Re: City Eye - porazka

Zgłoś do moderatora
Ma, ma. To ta sama umowa z Ult i te same gry które na pewno nic nie wniosą. W tym klubie jest Castle Flipper, Bakery, Farming Life, City Eye, Zoo keeper i kilka innych. Jest tam też Electrician Simulator, ale mam nadzieję że to będzie inna bajka. Prezesi o tych grach o których wspomniałem wyżej już praktycznie nie informują bo to wiedzą jaki jest ich los.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR -1,89% 5,20 2022-11-29 12:49:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.