Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,60 zł , zmiana od tamtej pory: 44,69%

Re: Cisza na forum, papier rośnie...

Zgłoś do moderatora
Spółka CCI ma straty bo inwestuje w akcje Compa. Inna działalnością CCI to budowa M/Platform.Mplatform ma pomagać w zakupach małym sklepom. Niestety na razie z Mplatformy korzysta za mało sklepów. Projekt nie może osiągnąć progu rentowności. Czy projekt ma szanse powodzenia? Tego nawet jasnowidz nie wie.Z jednej strony pomysł jest ciekawy. Tyle, że małych sklepów wciąż ubywa. Dodatkowo większość właścicieli małych sklepów to internetowi analfabeci. Często są to ludzie starsi. Oni nie korzystają z Mplatform bo wolą jechać do Eurokeshu i zrobić osobiście zakupy.Młodzi ludzie nie chcą robić w handlu. To praca przez 7 dni w tygodniu o 12 godzin. W każdym razie na razie Żabki rządzą a Comp i Elzab dokładają do interesu!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMP -0,75% 79,00 2024-02-28 13:08:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.