Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,56 zł , zmiana od tamtej pory: -25,00%
Owszem fundamenty są, kontrakty są, ale obroty małe. Prawdziwym sygnałem do kupna będzie przebicie pokrywy lodowej na poziomie Ok. 3.8 zł. Dodatkowo analizując poprzednie zachowania wykresu, w 90% kurs zawraca, aby załatać lukę, a taka znajduje się przy 2.8 zł.

Nie twierdzę, że kupując teraz zle na tym się wyjdzie, bo sama dywidenda daje spory zwrot z inwestycji, ale wg. mnie to jeszcze nie moment na wejście, bo wachlarz ceny jest zbyt duży.
  • CISZA Autor: ~wer
  • Re: CISZA Autor: ~Aga
  • Re: CISZA Autor: ~Realista
  • Re: CISZA Autor: ~karkub
  • Re: CISZA Autor: ~wojtas

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 3,49% 2,67 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.