Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,90 zł , zmiana od tamtej pory: -27,85%

Re: Cisnienia nie trzymasz.Wymień uszczelke.

Dnia 2021-02-25 o godz. 19:41 ~kangoro napisał(a):
> Tak z ciekawości , czy ty uważasz że choć jedna osoba wierzy w to co piszesz ? Twoja wiarygodność jako trola jest zerowa choć nie miał bym nic przeciwko aby były duże wzrosty.

Ja w to wierzę, wierzę to może trochę za dużo powiedziane ale pokrywałoby się to z tym co pisałem o redzie wcześniej.
Oczywistym jest to że red dążył do tego żeby utrzymywać cenę akcji w jak najniższej cenie.

Dziwi mnie to, że wykluczasz taką możliwość że chciał się obkupić po jak najniższym koszcie a gdy już skupił ile chciał to nie musi tego kontynuować, mogę się mylić ale jeśli ktoś twierdzi że nie ma takiej możliwości to gratuluję.

Jak dla mnie to była zwykła manipulacja z jego strony, a jako że średnia IQ na tym forum jest 70 to nie trudno wpływać na innych, płynność mała to i duża władza jeśli ktoś umie dobrze rozstawiać pionki i rozsiewać wątpliwości w głowach mniej doświadczonych osób czy też po prostu podatnych na takie wpisy.

Zakładając że faktycznie teraz chce żeby cena poszła w górę jestem pewien że on na twoim miejscu nie napisałby tego co ty, chociażby ze względu że wiedziałby że chwilowo gracie do tej samej bramki, a w interesach nie liczy się to czy kogoś lubisz, nie liczy się czy masz rację czy nie, liczą się tylko wyniki. No chyba że masz kapitał 500zł i przyszedłeś się pobawić a nie zarabiać, jeśli tak to baw się dalej tylko nie płacz że ktoś troluje na forum.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL 0,00% 5,70 2021-11-30 15:55:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.