Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,50 zł , zmiana od tamtej pory: -20,64%

Re: Ciężkie powikłania po COVID-19

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-04 o godz. 19:29 ~118 napisał(a):
> Następne fale. Dzisiaj w TVN słyszałem że murowana jest 4 i 5 fala zak.... Ciekawe, najwięcej osób choruje w Izraelu, UK i Rosji.
> https://www.bankier.pl/wiadomosc/Koronawirus-a-wakacje-2021-Obostrzenia-za-granica-wracaja-8145531.html
> Ludzie szukają alternatywy.

Nie jest dobrze. Nie mam pojęcia dlaczego (-?!?) poruszamy to na wątku PHARMENY?
... dermokosmetyki, innowacyjny lek przeciwmiażdżycowy, NASH, MENAVITIN + hit ostatni ... naprawdę nie dają Wam do myślenia?!?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 0,00% 9,92 2021-10-25 15:57:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.