Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,50 zł , zmiana od tamtej pory: -16,80%

Re: Ciężkie powikłania po COVID-19

Zgłoś do moderatora
i miażdżycy wuju donosisz ...
- przyznam się szczerze, że i ja miałem niegdyś silną wiarę w tę spółkę ...
Teraz po prostu ją mam... i zwątpienie, które bierze górę nad wiarą.
Kto cię wuju upoważnia? Ludzie tu tracą tylko pieniądze, a mi się wydaję, że po ostatnim webinarze zarząd najzwyczajniej po ludzku nie jest z nami w porządku... (-?)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 2,36% 10,40 2021-10-28 13:56:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.