Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  201,50 zł , zmiana od tamtej pory: -10,67%

Re: cierpliwości..

Zgłoś do moderatora
Taki wykwintny akcjonariusz. Wiesz w co i w kogo inwestujesz pieniądze . Czy na pałe strzelasz. .jak już pisałem każdy kto kupił wyżej ten wtopił . Podbitki są po to żeby zebrać z rynku akcje i nic więcej !!! Zacznijcie myśleć i prześledźcie jegomościa i jak obracał akcjami. Wtedy może wyciągnięcie wnioski.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALPROD 0,00% 180,00 2020-02-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.