Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,14 zł , zmiana od tamtej pory: -49,44%

Re: ciemniaki znowu oddały po 7,7 hahahah

Zgłoś do moderatora
Cierpliwości! Jeszcze jest czas na weryfikację. Co prawda prezes racji nie mial bo jak widać dało się taniej dokupić ale no gdyby to było takie łatwe do przewidzenia precyzyjnie co do zlotowki i co do godziny to by po ulicach same fundy biegały. Ci co siedzą na papierze widzą tu potencjał i czekaja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAZACNTR -0,80% 2,60 2021-10-26 16:30:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.