Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -46,75%

Re: CIEKAWY ZAPIS

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-02 o godz. 23:34 ~Akcjonariusz napisał(a):
> Dnia 2021-12-02 o godz. 22:40 ~Czas_POLIMERÓW napisał(a):
> > Może jakąś drobną część z tej emisji sprzedadzą za godziwe pieniędze tk 20-30 groszy.
>
> Nawet jeżeli niektórzy z akcjonariuszy Polimertechsu którzy obejmą te akcje sprzeda je później to na pewno nie będą się dzielić zarobioną kwotą ze spółką i przekazywać swoich pieniędzy na kapitał zapasowy.
>
> > Trzeba było kupować jak było po 13-14 groszy. Do ludzi wszystko dociera z opoznieniem ale mam wrażenie że tak miało być. Ten kurs był potrzebny żeby uzasadnić taką a nie inna emisję. Dlaczego nie większą bo jest ryzyko obstrucji na NWZA. Dlaczego nie mniejszą bo nie ma powodu żeby właściciele Polimerów mieli oddawać swój dorobek za darmo. Doszli do wniosku że to im się opłaci,
>
> Przypomnę jeszcze raz, że obecny kurs waha się właśnie w tych granicach tylko kupujących brak.
> Czy uważa Pan, że Polimertech z raportem okresowym którego można się zapoznać na stronie 16 / 22
> https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2021-11/0000136016_202111120000137413.pdf
> posiadający aktywa w granicach 93 tysięcy i 0,00zł kosztów ze sprzedaży wycenił siebie na 31 milionów to mało. Ja rozumiem, że posiadają patenty, ale same patenty nie wystarczą do uruchomienia produkcji na skalę przemysłową. Będą więc kolejne emisje coś na wzór 4-Mass S A. a już po tej emisji mamy 220 milionów akcji.
>
>
>

Abby nie zaklinaj przecieź zwiekszałeś poziomy... logicznie nie sprzedałeś bo tyle co piszesz bo im bardziej o tym krzyczysz to niestey jesteś ledwo na 0. Proponuję nie zaklinać i uwierzyć że rynek nie rozumie spadków.... oni... aż szkoda strzępić ryja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES 1,00% 0,06 2022-06-24 17:03:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.