Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: -60,83%

Re: CIEKAWY ZAPIS

Też na to zwróciłem uwagę, ale chyba kapitał ten 1 grosz na akcję musi być opłacony, czyli muszą ten milion z hakiem znależć, to są środki które muszą być na koncie. Może się myle ale raczej nie.
Może jakąś drobną część z tej emisji sprzedadzą za godziwe pieniędze tk 20-30 groszy.

Generalnie jestem niezwykle optymistycznie nastawiony po tym ostatnim komunikacie, te wszystkie wołania o emisji za grosz te krzyki rozpaczy śmieszą mnie. Trzeba było kupować jak było po 13-14 groszy. Do ludzi wszystko dociera z opoznieniem ale mam wrażenie że tak miało być. Ten kurs był potrzebny żeby uzasadnić taką a nie inna emisję. Dlaczego nie większą bo jest ryzyko obstrucji na NWZA. Dlaczego nie mniejszą bo nie ma powodu żeby właściciele Polimerów mieli oddawać swój dorobek za darmo. Doszli do wniosku że to im się opłaci, od lutego marca będą już na giełdzie no cóż nie mają 100% akcji ale mają ... no właśnie ile... to co dodrukują a jestem przekonany że 60-70% akcji będących w obrocie nie jest w rękach paru drobnych inwestorów którzy tu się udzielają a może mają razem 10-15 mln pewnie mniej. Zakończył się pewien etap jak to ktoś ładnie napisał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES -5,12% 0,06 2022-06-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.