Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,50 zł , zmiana od tamtej pory: 120,00%

Re: ciekawy okres/wyniki półrocze/III kwartał

Zgłoś do moderatora
Wygląda na to, że pozbycie się szkodnika przynosi rezultaty...:)))
Znalezione w sieci:

Wokulski 01.03.2017 23:59

No to v-ce prezes Kazimierz Złotousty Cemka, w stanie spoczynku (tj. na emeryturze) swoim wybitnie nieudolnym rządzeniem i niespotykaną ignorancją oraz poglądami i metodami z lat 70-tych zniszczył ZBM ZREMB-Chojnice S.A.. Obecnie pędzi spokojny i dostatni żywot emeryta, a ludzie ze ZREMB walczą o pracę, pieniądze, rodziny. Dziękujemy Kazimierzu Złotousty - potrafiłeś jedynie kwiecistym językiem pieprzyć bez sensu.

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,658488

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB 0,46% 1,10 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.