Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,82%

Re: Ciekawy artykuł

Zgłoś do moderatora
A ma na to czas? Bo pieniądze pewnie ma. Zaraz zaczynamy drugie półrocze. Jest jeszcze kwestia jego reputacji, o którą musi dbać. Pomimo wiadra pomyj wylewanych na forum wszystkich jego spółek mi osobiscie JC dał świetnie zarobić na każdej jego spółce. Ale takiej perełki jak Saule to jeszcze na rynek nie wprowadzał, niech się schowa Medicofarma czy Ice Code Games. Ja tam im źle nie życzę, może kiedyś jedni wynajdą lekarstwo na wszystkie choroby a drudzy zrobią najlepsza grę na świecie, ale na dzień dzisiejszy to Saule rewolucjonizuje rynek PV i o saule codziennie gdzieś piszą i mówią.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -0,92% 10,80 2021-10-28 14:01:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.