Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,75 zł , zmiana od tamtej pory: 22,33%

Re: Ciekawy artykuł

Zgłoś do moderatora
"... We wrześniu 2020 r. podmiot Januarego Ciszewskiego poinformował, że zainwestuje w Saule 10 mln EUR i obejmie 20 proc. udziałów, co implikuje wycenę na poziomie 50 mln EUR. Nowy inwestor wydaje się mocno wierzyć w projekt, gdyż w umowie z dotychczasowymi akcjonariuszami zawarto zapisy uprawniające im odkup do 4 proc. akcji w cenie 1 grosza od JR Holding, jeśli kapitalizacja do końca 31 grudnia br. nie przekroczy 100 mln EUR...."."... Trzeba przyznać, że spółka Januarego Ciszewskiego miała niezłego nosa. W maju tego roku Saule uruchomiła linię do produkcji paneli i jednocześnie podpisała największy kontakt. Trójstronna umowa pomiędzy Saule, Columbusem i Grupą MVGM opiewa na 250 mln EUR.... "

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 6,05% 13,15 2021-10-15 17:03:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.